Czy To Możliwe, Aby 15 Miesięczne Dziecko Nie Mówiło "Mama"?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Serwis Zobacz pełną treść zgody na przetwarzanie danych. Dzieci - po pierwszym szoku związanym z rozwodem - przyjęły te rozwiązanie bardzo dobrze. Mają świetny i stały kontakt z obojgiem rodziców, każde z nas uczestniczy w najszerszy możliwy sposób w ich życiu. Szybko zaakceptowały dwa domy. Do dzisiaj jednak trudny jest dla nich sam moment pakowania walizek - staram się to zatem w miarę możliwości robić bez ich udziału, oszczędzając im w ten sposób stresu.
@selvermane tego tez nie rozumiem. krzyk jest czasem jedynym rozwiazaniem. wyobrazmy sobie malenkie dziecko, ktore ma 5 zabkow i chetne gryzie. sa takie. uderzyc go nie wolno, ale wydrzec sie jak najbardziej. chodzi to, zeby dziecko powiazalo akcje z reakcja, ugryzienie z niemilymi konsekwencjami w postaci krzyku. ja karmie swoja corke juz 26 miesiecy i raczej szybko nie skończy znalazłam te wypowiedz przypadkiem dzieci w tym wieku pija pierś 2 -three razy na dobę. Nie ma problemow zadnych a co do zucia je novrmalnie z nami używając widelca.
Była świetnym organizatorem, strategiem. Na początku kiedy Niemcy utworzyli getto przebierała się za pielęgniarkę i razem ze współpracownikami wnosiła tam leki, jedzenie, pieniądze. Logika, zdyscyplinowanie, odwaga i uczciwość zapewniły jej w ekstremalnych warunkach przetrwanie. To nieruchomości , że nie straciła życia. W dużej mierze dlatego, że zawsze każdą akcję miała dokładnie przemyślaną. W czasie likwidacji getta wyprowadzała dzieci do 14 sierocińców i rodzin zastępczych.
Kotoro B. B., 2011, A Zosia ma raka na smyczy. Czyli mały człowiek mierzy się z chorobą rodzica, Wilga SA, Warszawa. Dorota Zawadzka zaistniała w present biznesie jako Superniania - kobieta, która w programie tym samym tytule pomagała rodzicom w wychowywaniu ich trudnych dzieci. Właśnie opublikowała w sieci list od poruszonej internautki, która podczas wizyty w centrum handlowym była świadkiem absurdalnej sytuacji.
Aaaa! Przecież zapomniałabym całkowicie pierwszej samotnej nocy dziecka! To znaczy nie że samotnej, że niemowlę samo pod namiotem, nad jeziorem. Nie no, u dziaków! I zaś panika! I nieprzespana noc! I najgorsze scenariusze, że na bank babcia z dziadkiem głusi, chociaż mają jakieś forty-50 lat. Że nie nakarmią w nocy, że dziecko padnie z głodu, braku wody, wycieńczenia organizmu, ewentualnie wychłodzenia. I co 15 minut telefon do swojej mamy „ej! wszystko okay?! nic się nie dzieje?!”. Oczywiście wiadomo, że tak to jest przy pierwszym maluchu, przy three to człowiek sam wyłącza telefon, żeby nikt mu ciszy nie zakłócał, bo już wie, że babcia i dziadek nie są w ciemię bici i sobie poradzą doskonale.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Czy To Możliwe, Aby 15 Miesięczne Dziecko Nie Mówiło "Mama"?”

Leave a Reply

Gravatar